Větrací systém PEDOTHERM Multibreeze

Větrací systém PEDOTHERM Multibreeze je navržen tak, aby šel zkombinovat s podlahovým vytápěním PEDOTHERM. Proto používá systém plochých kanálů, které se ukládají do podlahy, pod vrstvu s podlahovým vytápěním.

Tento systém je ideální pro dvoupodlažní domy. Ve spodním patře máte pouze podlahové vytápění. V horním patře pak máte vrstvu se vzduchotechnikou a podlahovým vytápěním. Tato energeticky úsporná podlaha vám účinně odvětrá spodní i horní patro a zároveň zajistí vytápění. Konstrukční výška podlahy je od 150 mm.

Výhody:

  • Čerstvý vzduch v celém budově
  • Nízká konstrukční výška – podlahové vytápění a rozvody vzduchotechniky od 150 mm
  • Nepotřebujete žádné podhledy
  • Díky absencí podhledů můžete snížit konstrukční výšku budovy – snížíte náklady na zdění, omítání a zateplení. Menší plocha budovy Vám sníží i tepelnou ztrátu budovy.

Větrání pro bungalovy

PEDOTHERM Multibreeze se dá použít i v bungalovech. Ale není pro to primárně určen a instalace přináší určité problémy. Pro podstropní rozvody vzduchu doporučujeme našeho partnera, firmu VOLANTELACE s.r.o.Expresní cenová nabídka Zadání poptávky Pro zpracování seriózní nabídky vyplňte poptávkový formulář. Zadání poptávky

16.6.2020 - FOR ARCH 2020

Přijďte se podívat !

Více

8.1.2020 - FOR PASIV

Tady nás také najdete !

Více

17.12.2019 - Novoroční přání

Děkujeme Vám, že realizujete s námi ! Děkujeme také našim partnerům za výbornou spolupráci !

Více

20.11.2019 - INFOTHERMA výstava Ostrava Černá louka

Těšíme se na Vás !

Více

9.2.2019 - Projekt zdarma pro každého zákazníka

Každému našemu zákazníkovi nabízíme projekt na míru pro jeho dům zdarma.Proto nepotřebujete externího projektanta, který naše systémy nezná a navrhnul by je špatně a navíc si za to nechal zaplatit. …

Více
© ARSYLINE 2024