Zdroje tepla

Podlahové vytápění se vyznačuje nízkou teplotou topné vody. Díky tomu se na něj dají připojit moderní nízkoteplotní zdroje tepla s výrazně nižší spotřebou energie než běžné systémy. Tepelná čerpadla všech typů a plynové kondenzační kotle jsou zdroje energie s velkou budoucností. Na našem podlahovém vytápění dosahují velmi vysoké účinnosti a topného faktoru. Máme velmi velké zkušenosti s automatizovanými systémy, jako např.:

  • Tepelná čerpadla jsou maximálně automatizované zdroje, které Vám zajistí bezproblémové vytápění a ohřev teplé vody s minimálními náklady. 
  • Plynové kondenzační kotle Vám zajistí dostatečný komfort ve vytápění a ohřevu teplé vody s vysokou účinností spalování plynu.
  • Elektrokotle pro domy s minimální tepelnou ztrátou, kde se nevyplatí tepelné čerpadlo ani plynový kotel

Další zdroje mohou vyžadovat přítomnost obsluhy při výrobě tepla. Ani s těmito systémy nemáme problém pro napojení na náš systém podlahového vytápění. Jedná se o:

  • Kotle na pevná paliva s ručním přikládáním
  • Kotle na pevná paliva se zásobníkem a automatickým podavačem
  • Krby a krbová kamna s vodním výměníkem
  • Kombinované systémy zdrojů tepla se solárním dohřevem
  • Cokoliv jiného, co je schopné ohřát topnou vodu na požadovanou teplotu
Zadání poptávky Zadání poptávky Pro zpracování seriózní nabídky vyplňte poptávkový formulář. Zadání poptávky

9.2.2019 - Projekt zdarma pro každého zákazníka

Každému našemu zákazníkovi nabízíme projekt na míru pro jeho dům zdarma.Proto nepotřebujete externího projektanta, který naše systémy nezná a navrhnul by je špatně a navíc si za to nechal zaplatit. …

Více

26.10.2018 - Zajímavý článek o reflexních fóliích.

Budete chtít reflexní fólie i po přečtení tohoto článku? Spousta firem je pořád nabízí. Myslíme si, že po přečtení tohoto článku budete mít jasno. V podstatě se jedná o jeden velký podvod. Šetřete…

Více

8.7.2015 - Jak si zajistit zdravé bydlení?

Odborný článek o vytápění a řízeném větrání s rekuperací tepla. Jak předcházet nemocem domů a zajistit si příjemné a zdravé vnitřní klima.

Více

19.6.2015 - Odborný článek o rekuperačním systému PEDOTHERM

Nucené větrání s rekuperací Multibreeze je novinkou firmy PEDOTHERM. Multibreeze je koncipován pro stavby moderních rodinných domů, které aspirují na nízkoenergetický nebo pasivní standard a umožňuje…

Více
© ARSYLINE 2019