Vzduchotechnické potrubí

Používáme pouze kvalitní a hygienicky čisté materiály. Naše vzduchotechnické potrubí prošlo dlouhým vývojem. Na jeho vývoji jsme spolupracovali s celosvětovým Holandským výrobcem vzduchotechniky ZEHNDER.

Naším potrubím je ZEHNDER Flat 51. Jeho výška je pouhých 51 mm. Přesto Vám zajistí dostatečné množství vzduchu pro každou místnost.

Potrubí je ohebné ve všech směrech. Nepotřebujete množství tvarovek. Potrubí se vytvaruje dle Vašich potřeb. Zároveň máte minimum spojů v podlaze.

Potrubí Flat 51, stejně jako naše potrubí PEDOTHERM Quintus, má Evropský certifikát kvality SKZ. Má i speciální vnitřní povrchovou úpravu ClinSide – speciální antibakteriální hladký povrch, který brání zachycování prachu a růstům plísní.


Vzduchotechnické potrubí

Ploché potrubí FLAT 51 Hladký vnitřní povrch Clinside Podlahový rozdělovač vzduchu
Zadání poptávky Zadání poptávky Pro zpracování seriózní nabídky vyplňte poptávkový formulář. Zadání poptávky

9.2.2019 - Projekt zdarma pro každého zákazníka

Každému našemu zákazníkovi nabízíme projekt na míru pro jeho dům zdarma.Proto nepotřebujete externího projektanta, který naše systémy nezná a navrhnul by je špatně a navíc si za to nechal zaplatit. …

Více

26.10.2018 - Zajímavý článek o reflexních fóliích.

Budete chtít reflexní fólie i po přečtení tohoto článku? Spousta firem je pořád nabízí. Myslíme si, že po přečtení tohoto článku budete mít jasno. V podstatě se jedná o jeden velký podvod. Šetřete…

Více

8.7.2015 - Jak si zajistit zdravé bydlení?

Odborný článek o vytápění a řízeném větrání s rekuperací tepla. Jak předcházet nemocem domů a zajistit si příjemné a zdravé vnitřní klima.

Více

19.6.2015 - Odborný článek o rekuperačním systému PEDOTHERM

Nucené větrání s rekuperací Multibreeze je novinkou firmy PEDOTHERM. Multibreeze je koncipován pro stavby moderních rodinných domů, které aspirují na nízkoenergetický nebo pasivní standard a umožňuje…

Více
© ARSYLINE 2019