Vzduchotechnické jednotky

Vývoj a výroba vlastních větracích jednotek by byl velmi časově náročný a tyto náklady bychom museli našim zákazníkům promítnout do ceny. Proto používáme kvalitní vzduchotechnické jednotky ZEHNDER ComfoAir.

Tyto jednotky se vyznačují vysokou účinností rekuperace odpadního tepla při minimální spotřebě energie. Rovněž mají bohaté příslušenství v podobě různých speciální předřadných filtrů, předehřevu apod.

Absolutním hitem je pak entalpický výměník. Ten zajišťuje nejen rekuperaci tepla, ale i vlhkosti. V zimě tak nedochází k vysušování interiéru a vnitřní vlhkost se drží na konstantní hodnotě 50%.


Vzduchotechnické jednotky

Kvalitní nástěnná jednotka. Jednoduché ovládání. Snadná údržba všech komponent. Entalpický výměník pro rekuperaci tepla a vlhkosti. Kvalitní rekuperační výměníky s velkou účinností.

8.7.2015 - Jak si zajistit zdravé bydlení?

Odborný článek o vytápění a řízeném větrání s rekuperací tepla. Jak předcházet nemocem domů a zajistit si příjemné a zdravé vnitřní klima.

Více

8.7.2015 - Zajímavý článek o reflexních fóliích.

Budete chtít reflexní fólie i po přečtení tohoto článku? Spousta firem je pořád nabízí. Myslíme si, že po přečtení tohoto článku budete mít jasno. V podstatě se jedná o jeden velký podvod. Šetřete…

Více

7.7.2015 - Projekt zdarma pro každého zákazníka

Každému našemu zákazníkovi nabízíme projekt na míru pro jeho dům zdarma.Proto nepotřebujete externího projektanta, který naše systémy nezná a navrhnul by je špatně a navíc si za to nechal zaplatit. …

Více

19.6.2015 - Odborný článek o rekuperačním systému PEDOTHERM

Nucené větrání s rekuperací Multibreeze je novinkou firmy PEDOTHERM. Multibreeze je koncipován pro stavby moderních rodinných domů, které aspirují na nízkoenergetický nebo pasivní standard a umožňuje…

Více
© ARSYLINE 2018